Home DESTACADES GALERIA/Llista completa dels premis de les falles d’Alzira
GALERIA/Llista completa dels  premis de les falles d’Alzira

GALERIA/Llista completa dels premis de les falles d’Alzira

0
0

LLISTA COMPLETA DE PREMIS MONUMENTS 2017.

GALERÍA FOTOGRÁFICA DEL ACTE.

10 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA PERE ESPLUGUES
9 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA SANT ROC
8 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA PARE CASTELLS
7 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA L’ALQUERIETA
6 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA PERE MORELL
5 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA AVINGUDA LUIS SUÑER
4 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA COLMENAR REIS CATOLICS I MURTA
3 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: SANT JOAN
2 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA LES CANTERERIES
1 PREMI SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA HERNAN CORTES
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA HERNAN CORTES
MILLOR NINOT SECCIÓ QUARTA INFANTIL: FALLA HERNAN CORTES

10 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA BARRIADA SAGRADA FAMILIA
9 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA SANT JUDES
8 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA COLONIA ANA SANCHIS
7 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA LES BASES
6 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA CAMILO DOLZ
5 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA L’ALQUENÈNCIA
4 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA AUSIAS MARCH
3 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA PLAÇA DEL FORN
2 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA DOCTOR FERRAN
1 PREMI SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA SANT ANDREU
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIO TERCERA INFANTIL: FALLA SANT ANDREU
MILLOR NINOT SECCIÓ TERCERA INFANTIL: FALLA SANT ANDREU

7 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA CAPUTXINS
6 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA ALBUIXARRES CAMI-FONDO
5 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA AVINGUDA JOSEP PAU
4 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA PLAÇA DE LA MALVA
3 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA PLAÇA D’ALACANT
2 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA GALLERA HORT DELS FRARES
1 PREMI SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA AVINGUDA DEL PARC
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA AVINGUDA DEL PARC
MILLOR NINOT SECCIÓ SEGONA INFANTIL: FALLA GALLERA HORT DELS FRARES

4 PREMI SECCIÓ PRIMERA INFANTIL: FALLA TULELL AVINGUDA
3 PREMI SECCIÓ PRIMERA INFANTIL: FALLA SANTS PATRONS
2 PREMI SECCIÓ PRIMERA INFANTIL: FALLA PLAÇA GERMANIES
1 PREMI SECCIÓ PRIMERA INFANTIL: FALLA PINTOR ANDREU
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIÓ PRIMERA INFANTIL: PINTOR ANDREU
MILLOR NINOT SECCIÓ PRIMERA INFANTIL: FALLA PLAÇA GERMANIES

3 PREMI SECCIÓ ESPECIAL INFANTIL: FALLA EL MERCAT
2 PREMI SECCIÓ ESPECIAL INFANTIL: FALLA CAMI NOU
1 PREMI SECCIÓ ESPECIAL INFANTIL: FALLA PLAÇA MAJOR
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIÓ ESPECIAL INFANTIL: FALLA EL MERCAT
MILLOR NINOT SECCIÓ ESPECIAL INFANTIL: FALLA PLAÇA MAJOR
MILLOR NINOT INFANTIL D’ALZIRA: PLAÇA MAJOR

10 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA PERE ESPLUGUES
9 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA SANT ROC
8 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA PERE MORELL
7 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA L’ALQUERIETA
6 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA SANT JOAN
5 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA COLMENAR REIS CATÒLICS I MURTA
4 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA HERNAN CORTES
3 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA PARE CASTELLS
2 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA AVDA LUIS SUÑER
1 PREMI SECCIÓ QUARTA: FALLA NOU PENALET
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIO QUARTA: FALLA NOU PENALET
MILLOR NINOT SECCIÓ QUARTA: FALLA PARE CASTELLS
MILLOR CRITICA LOCAL SECCIÓ QUARTA: FALLA PARE CASTELLS

10 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA CAMILO DOLZ
9 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA SANT JUDES
8 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA LES BASES
7 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA BARRIADA SAGRADA FAMILIA
6 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA L’ALQUENÈNCIA
5 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA AVINGUDA DEL PARC
4 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA SANT ANDREU
3 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA AUSIÀS MARCH
2 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA COLONIA ANA SANCHIS
1 PREMI SECCIÓ TERCERA: FALLA LES CANTERERIES
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIÓ TERCERA: FALLA LES CANTERERIES
MILLOR NINOT SECCIÓ TERCERA: FALLA LES CANTERERIES
MILLOR CRÍTICA LOCAL SECCIÓ TERCERA: FALLA LES CANTERERIES

6 PREMI SECCIÓ SEGONA: FALLA CAPUTXINS
5 PREMI SECCIÓ SEGONA: FALLA GALLERA HORT DEL FRARES
4 PREMI SECCIÓ SEGONA: FALLA PLAÇA LA MALVA
3 PREMI SECCIÓ SEGONA: FALLA AVDA. JOSEP PAU
2 PREMI SECCIÓ SEGONA: FALLA PLAÇA D’ALACANT
1 PREMI SECCIÓ SEGONA: FALLA PLAÇA GERMANIES
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIO SEGONA: FALLA PLAÇA GERMANIES
MILLOR NINOT SECCIÓ SEGONA: FALLA PLAÇA GERMANIES
MILLOR CRITICA LOCAL SECCIO SEGONA: FALLA CAPUTXINS

6 PREMI SECCIÓ PRIMERA: PLAÇA DEL FORN
5 PREMI SECCIÓ PRIMERA: FALLA TULELL-AVINGUDA
4 PREMI SECCIÓ PRIMERA: FALLA PINTOR ANDREU
3 PREMI SECCIÓ PRIMERA: FALLA ALBUIXARRES CAMI-FONDO
2 PREMI SECCIÓ PRIMERA: FALLA DOCTOR FERRAN
1 PREMI SECCIÓ PRIMERA: FALLA SANTS PATRONS
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIO PRIMERA: FALLA SANTS PATRONS
MILLOR NINOT SECCIÓ PRIMERA: FALLA SANTS PATRONS
MILLOR CRITICA LOCAL SECCIÓ PRIMERA: FALLA SANTS PATRONS

3 PREMI SECCIÓ ESPECIAL: FALLA PLAÇA MAJOR
2 PREMI SECCIÓ ESPECIAL: FALLA CAMI-NOU
1 PREMI SECCIÓ ESPECIAL: FALLA EL MERCAT
PREMI INGENI I GRÀCIA SECCIO ESPECIAL: FALLA EL MERCAT
MILLOR NINOT SECCIÓ ESPECIAL: FALLA EL MERCAT
MILLOR CRITICA LOCAL SECCIO ESPECIAL: FALLA EL MERCAT
MILLOR NINOT FALLES D’ALZIRA 2017: FALLA EL MERCAT

dejanos tu comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies ACEPTAR